Ekologiczne Rozwiązania

Misja Polskiej Grupy Inwestycje Ekologiczne Sp. Z o.o.

 

Misją naszej firmy jest rozpowszechnienie w Polsce energetyki słonecznej jako opłacalnego, w pełni ekologicznego źródła energii, które nigdy się nie wyczerpie. Poprzez przygotowywane inwestycje, działania edukacyjne i zaangażowanie w projekty badawcze zmierzamy do zmiany sposobu myślenia o energii słonecznej, nie tylko jako elementu ochrony środowiska ale jako bardzo opłacalnej inwestycji w przyszłość.

 

Dzięki prowadzonym działaniom Polska Grupa Inwestycje Ekologiczne Sp. z o.o. chce zostać polskim liderem branży energetyki słonecznej, posiadając większościowy udział w rynku inwestycji rozproszonych.

  • Wspieramy przedsiębiorców i klientów indywidualnych w zakresie inwestycji fotowoltaicznych zapewniając bezpośredni kontakt z polskimi producentami, doświadczonymi ekipami monterskimi i kompleksową obsługę inwestycji w systemie „pod klucz” wraz ze wszystkimi formalnościami prawnymi, finansowymi i ubezpieczeniowymi;
  • Współpracujemy z polskimi deweloperami w zakresie inwestycji w budownictwo pasywne, umożliwiając wykorzystanie nowoczesnych technologii, dostęp do naszych doświadczeń oraz doświadczeń naszych klientów oraz usprawniając finansowanie inwestycji dla Klientów;
  • Finansujemy wkład własny Klientów w wybranych inwestycjach w instalacje fotowoltaiczne;
  • Przygotowujemy kompleksowo inwestycje w spółki celowe – elektrownie słoneczne w systemie rozproszonym;

 

Spółka należy do grupy spółek zrzeszonych w ramach Lion-Group (Lion Investment Group Sp. z o.o., Lionbiznes.net Sp. z o.o.)