Ekologiczne Rozwiązania

Nasz Zespół

 


rk

Ryszard Z. Karpowicz – Wiceprezes Zarządu

Wybitny menadżer z doświadczeniem międzynarodowym, współtwórca globalnych marek, głównie na rynku ubezpieczeniowym. W latach 90, po powrocie z Kanady, współtworzył w Polsce Commercial Union (obecnie Aviva), pełnił tam stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Później zasiadał w Zarządzie Towarzystwa Ubezpieczeniowego Gerling. Był współtwórcą i Prezesem Zarządu Renaissance Life Insurance w Rosji oraz współwłaścicielem Towarzystwa Ubezpieczeniowego Royal PBK. W Polskiej Grupie Inwestycje Ekologiczne Sp. z o.o. odpowiada za rynek Klientów instytucjonalnych oraz strategię rozwoju Spółki na polskim rynku.


khKatarzyna Hanus – Prezes Zarządu

tel: +48 600 051 039

e-mail: k.hanus@pgie.pl

W latach 2005 – 2008 zarządzała Działem obsługi Klienta w firmie TCU, największego Partnera Handlowego firmy SFERIA S.A. (grupa POLPAGER). Swoje doświadczenia w zakresie obsługi Klienta wykorzystywała z sukcesami również w grupie PKO Banku Polskiego, w spółce PKO BP Bankowy PTE S.A. w której w latach  2009 – 2012 zajmowała stanowisko Dyrektora Oddziału Warszawa.  W Polskiej Grupie Inwestycje Ekologiczne Sp. z o.o. odpowiada za koordynację zespołu pozyskującego finansowanie i środki unijne oraz obsługę operacyjną Klientów. 


ZDJĘCIE

Michał Jabłoński – Product Manager

tel: + 48 500 398 184

e-mail: m.jablonski@pgie.pl

e-mail: michal.jablonski@x-disc.pl

Od początku swojej kariery zawodowej związany z rynkiem finansowym oraz rynkiem małych i średnich przedsiębiorstw. W latach 2008 – 2012 pracował w HDI Gerling Życie, gdzie odpowiadał za wycenę funduszy inwestycyjnych. Laureat II edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi i Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.  Od 2011r. prowadzi własną działalność współpracując z instytucjami finansowymi i doradczymi.