Ekologiczne Rozwiązania

Nasi Partnerzy

lioninvestmentLion Investment Group Sp. z o.o.

Partner finansowy i inwestycyjny Polskiej Grupy Inwestycje Ekologiczne Sp. z o.o. Polska spółka należąca do Lion-Group założona w 2008r. Spółka świadczy Klientom usługi profesjonalnego doradztwa finansowego w zakresie dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Lion Investment Group Sp. z o.o. posiada licencję Komisji Nadzoru Finansów i współpracuje m.in. z takimi firmami jak: AXA Życie TU S.A., COMPENSA Życie TU S.A., Macif Życie TUW S.A.

 

logoLionbiznes.net Sp. z o.o.

Partner Polskiej Grupy Inwestycje Ekologiczne Sp. z o.o. działający w ramach grupy Lion-Group. Dostawca rozwiązań dla biznesu wspierających zarządzanie i optymalizację kosztów, organizator konferencji dla przedsiębiorców, szkoleń z zakresu prawa i finansów. Prezesem Zarządu i współwłaścicielem Spółki jest Robert Kalisiewicz, absolwent Zarządzana SGH, Executive MBA University of Minnesota (USA). Odpowiedzialny za stworzenie i wypromowanie z sukcesem silnych marek w kilku branżach (Era GSM, Bankowy OFE, Panorama Firm);

 

logoxdisc

XDISC S.A.

Partner technologiczny Polskiej Grupy Inwestycje Ekologiczne Sp. z o.o. Polska spółka założona w 2003r. działająca na rynku nagrywalnych płyt kompaktowych, producent zaawansowanych nośników optycznych. Jedyny w Europie producent płyty nagrywalnych CDR, DVD-R. Od 2010 r. producent paneli fotowoltaicznych najwyższej jakości, wysyłanych dotychczas głównie na rynek skandynawski.